Sauna

V naší provozovně můžete navštívit klasickou finskou saunu a biosaunu.Nicméně než se oddáte relaxu je dobré si připomenout,že zdravé saunování začíná již ve sprše kde je nutné se nejdříve umýt hygienickými prostředky a naopak po posledním saunování se pouze opláchnout čistou vodou! Za prvé tím udržujeme základní hygienu v potírnách a bazénu ale především si po posledním saunování nezanesete pory na pokožce mýdlem.Ty jsou po nahřátí v sauně otevřené a zbavují naše tělo toxických látek.

Finská sauna

Finská sauna se nachází ve velké potírně s kapacitou až 30 osob. Mimo jiné i z tohoto důvodu je vybavena dvěmi vysoce výkonými kotli, které zajišťují konstantní teplotu 90°C  i při vysoké navštěvnosti.

Biosauna 

Biosauna se nachází v druhé potírně a je trendem poslední doby. Je určena pro klienty, kteří nevyhledávájí extrémní podmínky klasické finské sauny a nebo klientům se zdravotní indispozicí. Má též blahodárné účinky na dýchací cesty. Potírna je vytápěna na 75°C při 20-30% vlhkosti.Je vybavena moderní technologií,která umožní v pravidelných intervalech vytvářet velice příjemné parní "nárazy" a aplikaci přírodní esence.Biosauna je opatřena relaxační hudbou a proto prosíme klienty aby dodržovali klid.

Ochlazovací bazén

Ochlazovací bazén, který má velkorysé rozměry, je opatřen cirkulací vody pro zajištění konstantní teploty. 

Odpočinkové zóny

V provozovně najdete 3 odpočívací zony, které jsou natolik specifické, že každá z nich dokáže uspokojit různé potřeby klientů:

  • odpočívárna vybavena satelitní tv
  • klasická odpočívárna okolo ochlazovacího bazénu
  • relaxzóna v tiché oddělené odpočívárně s relaxační hudbou a elektrickým krbem

K dispozici je i recepce s občerstvením, nápoji a kvalitní kávou.

Kontaktujte nás

Příloha